08.09.2024 |
14:30 |
Straubing - Skelleftea AIK |
|
15:00 |
Salzburg - Sonderjylland IK |
|
15:00 |
Farjestad - Klagenfurt |
|
15:00 |
Lahti Pelicans - Servette GE |
|
16:00 |
Rouen - Třinec |
|
18:00 |
Bremerhaven - Lausanne |
12.09.2024 |
17:00 |
Třinec - Vaxjö Lakers HC |
|
17:30 |
Tappara Tampere - Rouen |
|
19:00 |
Sonderjylland IK - Bremerhaven |
|
19:30 |
Fehérvár AV19 - Farjestad |
|
19:45 |
Lausanne - Ilves Tampere |
|
19:45 |
Servette GE - Storhamar |
|
20:20 |
Klagenfurt - Fribourg |
13.09.2024 |
17:30 |
Unia Osvětim - Salzburg |
|
19:00 |
Skelleftea AIK - Lahti Pelicans |
|
19:30 |
Eisbaren - Pardubice |
|
19:45 |
SC Curych - Straubing |
|
20:00 |
Sheffield - Sparta Praha |
14.09.2024 |
16:00 |
Fehérvár AV19 - Lausanne |
|
16:00 |
Tappara Tampere - Farjestad |
|
17:00 |
Servette GE - Ilves Tampere |
|
17:00 |
Třinec - Fribourg |
|
18:00 |
Storhamar - Vaxjö Lakers HC |
|
19:00 |
Bremerhaven - Rouen |
15.09.2024 |
15:00 |
Klagenfurt - Unia Osvětim |
|
15:45 |
SC Curych - Salzburg |
|
16:30 |
Straubing - Pardubice |
|
17:00 |
Sheffield - Skelleftea AIK |
|
18:30 |
Sonderjylland IK - Lahti Pelicans |
|
19:00 |
Eisbaren - Sparta Praha |
08.10.2024 |
19:00 |
Sonderjylland IK - Tappara Tampere |
|
19:00 |
Farjestad - Třinec |
|
19:00 |
Vaxjö Lakers HC - Salzburg |
|
19:00 |
Skelleftea AIK - Fehérvár AV19 |
|
19:45 |
Fribourg - Eisbaren |
|
19:45 |
SC Curych - Sheffield |
09.10.2024 |
17:00 |
Pardubice - Lahti Pelicans |
|
17:00 |
Unia Osvětim - Straubing |
|
19:30 |
Sparta Praha - Bremerhaven |
|
19:45 |
Lausanne - Storhamar |
|
19:45 |
Servette GE - Klagenfurt |
|
20:00 |
Rouen - Ilves Tampere |
15.10.2024 |
17:30 |
Ilves Tampere - Vaxjö Lakers HC |
|
18:30 |
Fehérvár AV19 - Servette GE |
|
19:00 |
Farjestad - Storhamar |
|
19:00 |
Skelleftea AIK - Bremerhaven |
|
19:45 |
Fribourg - Straubing |
|
20:20 |
Salzburg - Sparta Praha |
16.10.2024 |
17:00 |
Třinec - Unia Osvětim |
|
17:30 |
Lahti Pelicans - Rouen |
|
17:30 |
Tappara Tampere - Lausanne |
|
19:30 |
Eisbaren - Sonderjylland IK |
|
20:00 |
Sheffield - Pardubice |
|
20:20 |
Klagenfurt - SC Curych |