Čerepovec VS Red Star Kunlun
Čerepovec |
Red Star Kunlun |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Čerepovec (T1) VS Red Star Kunlun (T2)
Čerepovec
Red Star Kunlun
Zajímavé
Čerepovec
- Z celkového počtu 2 prohrál tým Čerepovec až 50% svých zápasů. 1 prohraných zápasů.
- Až 2 zápasů týmu Čerepovec skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 2 zápasů, to je až 100%.
Red Star Kunlun
- 50% zápasů týmu Red Star Kunlun skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 1 z celkového počtu 2 zápasů.
H2H
- Ze 20 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 13, což je 65%.
- Až 25% vzájemných zápasov (5 z 20) skončilo remízou.
- Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 14 ze 20 vzájemných zápasů, což je 70%.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / KHL / 2023/2024 | ||||||
12.01.2024 | 17:00 | Čerepovec | Red Star Kunlun | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
28.12.2023 | 17:00 | Čerepovec | Red Star Kunlun | 3:1 | 0:1,0:0,3:0 | |
06.11.2023 | 14:00 | Red Star Kunlun | Čerepovec | 3:4ppsn | 1:1,2:1,0:1,0:0,-:- | |
05.11.2023 | 14:00 | Red Star Kunlun | Čerepovec | 1:3 | 0:2,1:0,0:1 | |
Rusko / KHL / 2022/2023 | ||||||
07.02.2023 | 17:00 | Čerepovec | Red Star Kunlun | 2:3 | 0:1,0:1,2:1 | |
08.01.2023 | 15:00 | Čerepovec | Red Star Kunlun | 6:5 | 3:1,0:3,3:1 | |
14.10.2022 | 18:30 | Red Star Kunlun | Čerepovec | 3:5 | 1:2,1:2,1:1 | |
04.10.2022 | 18:30 | Red Star Kunlun | Čerepovec | 2:3ppsn | 2:0,0:2,0:0,0:0,-:- | |
Rusko / KHL / 2021/2022 | ||||||
06.01.2022 | 17:00 | Red Star Kunlun | Čerepovec | 1:7 | 0:3,1:3,0:1 | |
19.10.2021 | 18:00 | Čerepovec | Red Star Kunlun | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
Rusko / KHL / 2020/2021 | ||||||
18.02.2021 | 17:00 | Čerepovec | Red Star Kunlun | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
05.01.2021 | 15:00 | Red Star Kunlun | Čerepovec | 2:4 | 0:1,1:2,1:1 | |
Rusko / KHL / 2019/2020 | ||||||
13.02.2020 | 17:00 | Čerepovec | Red Star Kunlun | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
15.10.2019 | 13:30 | Red Star Kunlun | Čerepovec | 1:2pp | 0:0,1:0,0:1,0:1 | |
Rusko / KHL / 2018/2019 | ||||||
15.01.2019 | 12:30 | Red Star Kunlun | Čerepovec | 1:4 | 0:1,1:2,0:1 | |
07.12.2018 | 17:30 | Čerepovec | Red Star Kunlun | 2:1pp | 1:0,0:0,0:1,1:0 | |
Rusko / KHL / 2017/2018 | ||||||
22.12.2017 | 12:30 | Red Star Kunlun | Čerepovec | 2:1pp | 0:1,1:0,0:0,1:0 | |
21.09.2017 | 18:00 | Čerepovec | Red Star Kunlun | 5:4 | 0:0,2:1,3:3 | |
Rusko / KHL / 2016/2017 | ||||||
03.12.2016 | 10:30 | Red Star Kunlun | Čerepovec | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
25.09.2016 | 16:00 | Čerepovec | Red Star Kunlun | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 |
Čerepovec |
13 - 5 - 2 |
Red Star Kunlun |
Čerepovec
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.09.24 | 18:30 | Dynamo Moskva | Čerepovec | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
04.09.24 | 18:00 | Nižnyj Novgorod | Čerepovec | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 |
Red Star Kunlun
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.09.24 | 18:30 | Red Star Kunlun | Admiral Vladivostok | 5:4pp | 1:1,2:1,1:2,1:0 | |
04.09.24 | 18:30 | Dynamo Moskva | Red Star Kunlun | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 |
Čerepovec
Red Star Kunlun
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
3. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
4. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
5. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
6. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
7. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
8. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
9. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
10. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
11. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
12. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
13. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
14. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
15. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
16. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
17. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
18. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
19. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
20. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
21. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
22. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
23. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
4. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
10. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
12. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
5. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
8. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
9. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
10. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
22. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
23. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |