Kazaň VS Dynamo Minsk
Kazaň |
Dynamo Minsk |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Kazaň (T1) VS Dynamo Minsk (T2)
Kazaň
Dynamo Minsk
Zajímavé
Kazaň
- Z celkového počtu 2 prohrál tým Kazaň až 50% svých zápasů. 1 prohraných zápasů.
- Počet remíz týmu Kazaň je až 1 z celkového počtu 2 zápasů, což je až 50%.
Dynamo Minsk
- 100% (1 z 1) výher týmu Dynamo Minsk.
- 1 z celkového počtu 1 zápasů týmu Dynamo Minsk skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 100%.
H2H
- Až 25% vzájemných zápasov (5 z 20) skončilo remízou.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / KHL / 2023/2024 | ||||||
26.09.2023 | 18:10 | Dynamo Minsk | Kazaň | 3:2 | 1:2,1:0,1:0 | |
12.09.2023 | 18:00 | Kazaň | Dynamo Minsk | 2:1pp | 0:1,1:0,0:0,1:0 | |
Rusko / KHL / 2022/2023 | ||||||
16.09.2022 | 18:00 | Dynamo Minsk | Kazaň | 2:3pp | 1:0,1:2,0:0,0:1 | |
12.09.2022 | 18:00 | Kazaň | Dynamo Minsk | 2:3pp | 0:0,1:1,1:1,0:1 | |
Rusko / KHL / 2021/2022 | ||||||
05.10.2021 | 18:00 | Kazaň | Dynamo Minsk | 3:4pp | 1:1,2:1,0:1,0:1 | |
12.09.2021 | 16:10 | Dynamo Minsk | Kazaň | 5:2 | 1:0,0:2,4:0 | |
Rusko / KHL / 2020/2021 | ||||||
11.12.2020 | 17:30 | Kazaň | Dynamo Minsk | 7:2 | 2:0,2:1,3:1 | |
09.09.2020 | 18:30 | Dynamo Minsk | Kazaň | 4:5 | 1:1,2:1,1:3 | |
Rusko / KHL / 2019/2020 | ||||||
23.02.2020 | 15:00 | Kazaň | Dynamo Minsk | 5:4 | 0:0,1:2,4:2 | |
06.10.2019 | 16:10 | Dynamo Minsk | Kazaň | 2:4 | 0:0,1:2,1:2 | |
Rusko / KHL / 2018/2019 | ||||||
24.12.2018 | 15:00 | Dynamo Minsk | Kazaň | 3:2 | 2:0,0:0,1:2 | |
03.09.2018 | 18:00 | Kazaň | Dynamo Minsk | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
Rusko / KHL / 2017/2018 | ||||||
04.12.2017 | 17:30 | Kazaň | Dynamo Minsk | 3:1 | 2:0,1:0,0:1 | |
13.11.2017 | 17:30 | Dynamo Minsk | Kazaň | 4:1 | 0:0,2:1,2:0 | |
Rusko / KHL / 2016/2017 | ||||||
18.02.2017 | 15:00 | Dynamo Minsk | Kazaň | 3:4 | 0:1,1:0,2:3 | |
26.09.2016 | 18:00 | Kazaň | Dynamo Minsk | 3:5 | 2:1,1:0,0:4 | |
Rusko / KHL / 2015/2016 | ||||||
04.01.2016 | 17:30 | Dynamo Minsk | Kazaň | 2:4 | 1:1,1:2,0:1 | |
16.09.2015 | 18:30 | Kazaň | Dynamo Minsk | 4:5 | 1:1,1:1,2:3 | |
Rusko / KHL / 2011/2012 | ||||||
17.01.2012 | 17:00 | Dynamo Minsk | Kazaň | 1:2ppsn | 0:1,1:0,0:0,0:0,-:- | |
16.10.2011 | 15:00 | Kazaň | Dynamo Minsk | 5:2 | 2:1,1:1,2:0 |
Kazaň |
9 - 5 - 6 |
Dynamo Minsk |
Kazaň
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
07.09.24 | 16:00 | Nižnyj Novgorod | Kazaň | 2:3sn | 1:0,1:1,0:1,0:0,-:- | |
05.09.24 | 16:00 | Ufa | Kazaň | 5:3 | 2:0,0:1,3:2 |
Dynamo Minsk
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
05.09.24 | 18:30 | Dynamo Minsk | Chabarovsk Amur | 3:0 | 2:0,1:0,0:0 |
Kazaň
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | |
---|---|---|---|---|
09.09.2024 | 15:30 | Omsk | Kazaň | H2H |
14.09.2024 | 15:00 | Kazaň | Magnitogorsk | H2H |
19.09.2024 | 15:00 | Kazaň | Barys Astana | H2H |
22.09.2024 | 16:00 | Kazaň | Sochi | H2H |
25.09.2024 | 15:00 | Togliatti | Kazaň | H2H |
27.09.2024 | 15:00 | Magnitogorsk | Kazaň | H2H |
29.09.2024 | 15:00 | Jekatěrinburg | Kazaň | H2H |
02.10.2024 | 15:00 | Kazaň | Chabarovsk Amur | H2H |
04.10.2024 | 15:00 | Kazaň | Chabarovsk Amur | H2H |
07.10.2024 | 15:00 | Kazaň | Novosibirsk | H2H |
12.10.2024 | 15:00 | Spartak Moskva | Kazaň | H2H |
14.10.2024 | 15:00 | Magnitogorsk | Kazaň | H2H |
16.10.2024 | 15:00 | Čeljabinsk | Kazaň | H2H |
19.10.2024 | 15:00 | Kazaň | Jekatěrinburg | H2H |
25.10.2024 | 15:00 | Kazaň | Admiral Vladivostok | H2H |
27.10.2024 | 15:00 | Kazaň | Admiral Vladivostok | H2H |
29.10.2024 | 15:00 | Kazaň | Magnitogorsk | H2H |
01.11.2024 | 15:00 | Kazaň | Jaroslavl | H2H |
05.11.2024 | 15:00 | Barys Astana | Kazaň | H2H |
07.11.2024 | 15:00 | Nižněkamsk | Kazaň | H2H |
09.11.2024 | 15:00 | Jaroslavl | Kazaň | H2H |
13.11.2024 | 15:00 | Kazaň | Red Star Kunlun | H2H |
15.11.2024 | 15:00 | Kazaň | Petrohrad | H2H |
17.11.2024 | 15:00 | Kazaň | CSKA Moskva | H2H |
20.11.2024 | 15:00 | Kazaň | Nižněkamsk | H2H |
23.11.2024 | 15:00 | Čerepovec | Kazaň | H2H |
25.11.2024 | 15:00 | CSKA Moskva | Kazaň | H2H |
27.11.2024 | 15:00 | Sochi | Kazaň | H2H |
03.12.2024 | 15:00 | Kazaň | Dynamo Moskva | H2H |
06.12.2024 | 15:00 | Vitiaz Chekhov | Kazaň | H2H |
08.12.2024 | 15:00 | Ufa | Kazaň | H2H |
18.12.2024 | 15:00 | Kazaň | Ufa | H2H |
20.12.2024 | 15:00 | Kazaň | Dynamo Minsk | H2H |
23.12.2024 | 15:00 | Dynamo Moskva | Kazaň | H2H |
25.12.2024 | 15:00 | Dynamo Minsk | Kazaň | H2H |
28.12.2024 | 15:00 | Kazaň | Čeljabinsk | H2H |
30.12.2024 | 15:00 | Kazaň | Čerepovec | H2H |
03.01.2025 | 15:00 | Kazaň | Togliatti | H2H |
06.01.2025 | 15:00 | Kazaň | Omsk | H2H |
08.01.2025 | 15:00 | Kazaň | Ufa | H2H |
11.01.2025 | 15:00 | Kazaň | Barys Astana | H2H |
14.01.2025 | 15:00 | Chabarovsk Amur | Kazaň | H2H |
16.01.2025 | 15:00 | Chabarovsk Amur | Kazaň | H2H |
18.01.2025 | 15:00 | Admiral Vladivostok | Kazaň | H2H |
20.01.2025 | 15:00 | Admiral Vladivostok | Kazaň | H2H |
24.01.2025 | 15:00 | Kazaň | Novosibirsk | H2H |
27.01.2025 | 15:00 | Kazaň | Ufa | H2H |
31.01.2025 | 15:00 | Togliatti | Kazaň | H2H |
02.02.2025 | 15:00 | Red Star Kunlun | Kazaň | H2H |
04.02.2025 | 15:00 | Petrohrad | Kazaň | H2H |
11.02.2025 | 15:00 | Kazaň | Nižnyj Novgorod | H2H |
14.02.2025 | 15:00 | Ufa | Kazaň | H2H |
16.02.2025 | 15:00 | Omsk | Kazaň | H2H |
18.02.2025 | 15:00 | Nižněkamsk | Kazaň | H2H |
21.02.2025 | 15:00 | Kazaň | Nižněkamsk | H2H |
23.02.2025 | 15:00 | Kazaň | Togliatti | H2H |
26.02.2025 | 15:00 | Jekatěrinburg | Kazaň | H2H |
28.02.2025 | 15:00 | Čeljabinsk | Kazaň | H2H |
02.03.2025 | 15:00 | Novosibirsk | Kazaň | H2H |
05.03.2025 | 15:00 | Kazaň | Jekatěrinburg | H2H |
08.03.2025 | 15:00 | Kazaň | Omsk | H2H |
10.03.2025 | 15:00 | Kazaň | Spartak Moskva | H2H |
12.03.2025 | 15:00 | Kazaň | Čeljabinsk | H2H |
15.03.2025 | 15:00 | Kazaň | Vitiaz Chekhov | H2H |
20.03.2025 | 15:00 | Barys Astana | Kazaň | H2H |
22.03.2025 | 15:00 | Novosibirsk | Kazaň | H2H |
Dynamo Minsk
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
3. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
4. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
5. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
6. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
7. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
8. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
9. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
10. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
11. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
12. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
13. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
14. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
15. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
16. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
17. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
18. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
19. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
20. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
21. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
22. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
23. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
4. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
10. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
12. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
5. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
8. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
9. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
10. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
22. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
23. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |