Ufa VS Red Star Kunlun
Ufa |
Red Star Kunlun |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Ufa (T1) VS Red Star Kunlun (T2)
Ufa
Red Star Kunlun
Zajímavé
Ufa
- 100% (1 z 1) výher týmu Ufa.
- Až 1 zápasů týmu Ufa skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 1 zápasů, to je až 100%.
Red Star Kunlun
- 50% zápasů týmu Red Star Kunlun skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 1 z celkového počtu 2 zápasů.
H2H
- Až 32% vzájemných zápasov (7 z 22) skončilo remízou.
- Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 14 ze 22 vzájemných zápasů, což je 64%.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / KHL / 2023/2024 | ||||||
14.01.2024 | 12:00 | Red Star Kunlun | Ufa | 3:5 | 2:3,0:1,1:1 | |
09.01.2024 | 15:00 | Ufa | Red Star Kunlun | 1:2 | 1:1,0:1,0:0 | |
Rusko / KHL / 2022/2023 | ||||||
09.02.2023 | 15:00 | Ufa | Red Star Kunlun | 3:2pp | 2:0,0:1,0:1,1:0 | |
07.11.2022 | 17:00 | Red Star Kunlun | Ufa | 1:4 | 1:1,0:0,0:3 | |
Rusko / KHL / 2021/2022 | ||||||
20.12.2021 | 17:30 | Red Star Kunlun | Ufa | 3:4pp | 1:1,1:2,1:0,0:1 | |
16.09.2021 | 16:00 | Ufa | Red Star Kunlun | 5:1 | 1:0,1:0,3:1 | |
Rusko / KHL / 2020/2021 | ||||||
20.02.2021 | 15:00 | Ufa | Red Star Kunlun | 5:4 | 3:0,1:2,1:2 | |
01.11.2020 | 12:30 | Ufa | Red Star Kunlun | 3:2pp | 1:1,1:1,0:0,1:0 | |
15.10.2020 | 18:00 | Red Star Kunlun | Ufa | 5:3 | 0:2,2:0,3:1 | |
19.09.2020 | 16:00 | Red Star Kunlun | Ufa | 2:3ppsn | 1:0,1:2,0:0,0:0,0:2 | |
Rusko / KHL / 2019/2020 | ||||||
20.11.2019 | 15:00 | Ufa | Red Star Kunlun | 1:0 | 1:0,0:0,0:0 | |
17.09.2019 | 16:00 | Ufa | Red Star Kunlun | 3:2 | 0:0,1:2,2:0 | |
04.09.2019 | 13:30 | Red Star Kunlun | Ufa | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
03.09.2019 | 13:00 | Red Star Kunlun | Ufa | 4:3ppsn | 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2 | |
Rusko / KHL / 2018/2019 | ||||||
24.01.2019 | 12:30 | Red Star Kunlun | Ufa | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
22.01.2019 | 12:30 | Red Star Kunlun | Ufa | 2:3ppsn | 0:1,2:0,0:1,0:0,1:2 | |
08.01.2019 | 12:30 | Ufa | Red Star Kunlun | 7:4 | 1:2,4:1,2:1 | |
28.12.2018 | 15:00 | Ufa | Red Star Kunlun | 5:0 | 3:0,0:0,2:0 | |
Rusko / KHL / 2017/2018 | ||||||
02.11.2017 | 12:30 | Red Star Kunlun | Ufa | 2:3 | 0:1,1:1,1:1 | |
28.08.2017 | 16:00 | Ufa | Red Star Kunlun | 1:2 | 0:0,0:0,1:2 | |
Rusko / KHL / 2016/2017 | ||||||
08.12.2016 | 15:00 | Ufa | Red Star Kunlun | 4:5ppsn | 2:2,1:2,1:0,0:0,-:- | |
19.10.2016 | 14:00 | Red Star Kunlun | Ufa | 3:2 | 1:0,2:2,0:0 |
Ufa |
11 - 7 - 4 |
Red Star Kunlun |
Ufa
Red Star Kunlun
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.09.24 | 18:30 | Red Star Kunlun | Admiral Vladivostok | 5:4pp | 1:1,2:1,1:2,1:0 | |
04.09.24 | 18:30 | Dynamo Moskva | Red Star Kunlun | 1:3 | 1:0,0:2,0:1 |
Ufa
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | |
---|---|---|---|---|
08.09.2024 | 13:30 | Ufa | Čeljabinsk | H2H |
11.09.2024 | 15:00 | Ufa | Jekatěrinburg | H2H |
14.09.2024 | 15:00 | Jekatěrinburg | Ufa | H2H |
17.09.2024 | 15:00 | Ufa | Omsk | H2H |
21.09.2024 | 15:00 | Jaroslavl | Ufa | H2H |
23.09.2024 | 15:00 | Magnitogorsk | Ufa | H2H |
25.09.2024 | 15:00 | Čeljabinsk | Ufa | H2H |
01.10.2024 | 15:00 | Ufa | Red Star Kunlun | H2H |
08.10.2024 | 15:00 | CSKA Moskva | Ufa | H2H |
10.10.2024 | 15:00 | Spartak Moskva | Ufa | H2H |
12.10.2024 | 15:00 | Dynamo Moskva | Ufa | H2H |
16.10.2024 | 15:00 | Barys Astana | Ufa | H2H |
18.10.2024 | 15:00 | Čeljabinsk | Ufa | H2H |
22.10.2024 | 15:00 | Ufa | Sochi | H2H |
24.10.2024 | 15:00 | Ufa | Nižnyj Novgorod | H2H |
29.10.2024 | 15:00 | Ufa | Admiral Vladivostok | H2H |
31.10.2024 | 15:00 | Ufa | Admiral Vladivostok | H2H |
02.11.2024 | 15:00 | Ufa | Petrohrad | H2H |
05.11.2024 | 15:00 | Novosibirsk | Ufa | H2H |
07.11.2024 | 15:00 | Dynamo Minsk | Ufa | H2H |
09.11.2024 | 15:00 | Nižnyj Novgorod | Ufa | H2H |
12.11.2024 | 15:00 | Ufa | Togliatti | H2H |
15.11.2024 | 15:00 | Ufa | Barys Astana | H2H |
18.11.2024 | 15:00 | Ufa | Magnitogorsk | H2H |
21.11.2024 | 15:00 | Togliatti | Ufa | H2H |
23.11.2024 | 15:00 | Nižněkamsk | Ufa | H2H |
25.11.2024 | 15:00 | Čerepovec | Ufa | H2H |
28.11.2024 | 15:00 | Ufa | Vitiaz Chekhov | H2H |
30.11.2024 | 15:00 | Ufa | Spartak Moskva | H2H |
02.12.2024 | 15:00 | Ufa | Čeljabinsk | H2H |
06.12.2024 | 15:00 | Ufa | Novosibirsk | H2H |
08.12.2024 | 15:00 | Ufa | Kazaň | H2H |
18.12.2024 | 15:00 | Kazaň | Ufa | H2H |
20.12.2024 | 15:00 | Magnitogorsk | Ufa | H2H |
23.12.2024 | 15:00 | Ufa | Chabarovsk Amur | H2H |
25.12.2024 | 15:00 | Ufa | Chabarovsk Amur | H2H |
28.12.2024 | 15:00 | Ufa | Čerepovec | H2H |
30.12.2024 | 15:00 | Ufa | Barys Astana | H2H |
04.01.2025 | 15:00 | Ufa | Novosibirsk | H2H |
08.01.2025 | 15:00 | Kazaň | Ufa | H2H |
10.01.2025 | 15:00 | Nižněkamsk | Ufa | H2H |
12.01.2025 | 15:00 | Omsk | Ufa | H2H |
15.01.2025 | 15:00 | Ufa | Nižněkamsk | H2H |
17.01.2025 | 15:00 | Ufa | Jekatěrinburg | H2H |
20.01.2025 | 15:00 | Ufa | Omsk | H2H |
23.01.2025 | 15:00 | Sochi | Ufa | H2H |
25.01.2025 | 15:00 | Petrohrad | Ufa | H2H |
27.01.2025 | 15:00 | Kazaň | Ufa | H2H |
29.01.2025 | 15:00 | Omsk | Ufa | H2H |
03.02.2025 | 15:00 | Ufa | Magnitogorsk | H2H |
06.02.2025 | 15:00 | Ufa | Nižněkamsk | H2H |
11.02.2025 | 15:00 | Red Star Kunlun | Ufa | H2H |
14.02.2025 | 15:00 | Ufa | Kazaň | H2H |
16.02.2025 | 15:00 | Ufa | Jaroslavl | H2H |
19.02.2025 | 15:00 | Togliatti | Ufa | H2H |
21.02.2025 | 15:00 | Vitiaz Chekhov | Ufa | H2H |
23.02.2025 | 15:00 | Ufa | CSKA Moskva | H2H |
25.02.2025 | 15:00 | Ufa | Togliatti | H2H |
28.02.2025 | 15:00 | Admiral Vladivostok | Ufa | H2H |
02.03.2025 | 15:00 | Admiral Vladivostok | Ufa | H2H |
04.03.2025 | 15:00 | Chabarovsk Amur | Ufa | H2H |
06.03.2025 | 15:00 | Chabarovsk Amur | Ufa | H2H |
13.03.2025 | 15:00 | Ufa | Dynamo Moskva | H2H |
15.03.2025 | 15:00 | Ufa | Dynamo Minsk | H2H |
18.03.2025 | 15:00 | Jekatěrinburg | Ufa | H2H |
20.03.2025 | 15:00 | Novosibirsk | Ufa | H2H |
22.03.2025 | 15:00 | Barys Astana | Ufa | H2H |
Red Star Kunlun
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
3. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
4. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
5. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
6. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
7. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
8. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
9. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
10. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
11. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
12. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
13. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
14. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
15. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
16. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
17. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
18. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
19. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
20. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
21. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
22. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
23. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
4. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
10. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
12. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Eastern Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarasov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
5. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
8. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
9. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
10. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
22. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
23. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |